Restorant “Coral”

Rruga Plazhit, Shengjin, Lezhe, Albania
0692582444

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

 

Restorant CORAL ju ofron.Peshkun e fresket te detit adriatik 100% te eger,dhe nje larmi pjatash te ndyshme me baze peshku, dhe frutat e detit.si dhe nje shebim te paster,e te kulturuar.Ju mirpresim ne restorantin tone.

Adresa: Rruga Plazhit, Shengjin, Lezhe, Albania

f   Insta                                                                 Rezervo

Share
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares

Orari:

06:00 - 02:00

Informacion shtesë:

Kategoria: