Kështjella “Margarita”

Tale , Gryka e Lumi, Lezhe . Albania
067 202 7781

Përshkrimi i biznesit:

Ofert e re Rezervo

Keshtjella Margarita eshte modeli me I mire I nderthurjes te stilit modern dhe atij klasik, I rrethuar me hapesira te gjera dhe te gjelberuara, dhe me nje parkim te bollshem qe ofron akomodim te rehatshem per te gjithe klientet.

Me nje pozicion shume te favorshem gjeografik, larg zhurmes se qytetit, Keshtjella Margarita ofron ambjentet me te rehatshme dhe relaksuese per kedo qe ka vendosur te braktis per pak castet rutinen e vazhdueshme te qytetit.

Ne gamen e gjere te sherbimit tone, ne veme ne dispozicion te klienteve: 10 dhoma hoteli te arreduara ne menyre moderne dhe te pershtatura me kerkesat e pushuesve, nje kend lojrash per femijet tuaj, nje restorant me gatime italiane, tradicionale dhe prodhime bio te zones, nje salle te madhe dasmash dhe nje bar per te shijuar kafene ose koktelet tuaja te preferuara.

rrethnesh1
slide3
dasma4
dasma3
Organizim Dasmash
decorrrethnesh

E pse te mos organizoni ne ambientet e Keshtjella Margarita eventin me te rendesishem te jetes suaj. Per ta bere me te paharrueshme kete dite te vecante per ju, kemi menduar ne duke ju ofruar mundesi zgjedhjeje te organizimit ne ambientet tona qe ofrojne nje sfond te mrekullueshem per ta bere me magjik kete event. Duke bashkangjitur mundesine e zgjedhjes se nje menuje perfekte per preferencat tuaja, Margarita do te ishte vendi ideal per kete dite te caktuar.

Rezervo
Kuzhina Tradicionale & Italiane
decorrrethnesh

Menuja jone ofron nje larmishmeri te kuzhines tradicionale, me recetat kryesore me te shijshme shqiptare. Ne keto receta spikatin gatimet me baze mishin, por nuk perjashtohen as gatimet e tjera me perime dhe garniture te ndryshme.

Menu italiane

Nje nga kuzhinat me te preferuara per shqiptaret nuk kishte si te mungonte dhe ne restorantin tone. Receta qe fillojne nga antipastat me te kerkuara, e qe vazhdojne me menune kryesore dhe me embelsirat me te shijshme te kesaj kuzhine ofrohen te gatuara me mjeshteri nga shefat tane. Kesaj kuzhine nuk mund t’i mungonin as vererat me te mira italiane.

rrethnesh3
rrethnesh4
Web f Insta

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

Open 7:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: