Esmeralda Professione Capelli

Ngjitur me BKT , Perballe Foto Elezi, Lezhë
+355 68 687 4879

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Kurse & AQendera Estetike

Transformohu te Esmeralda Professione Capelli
Shkeputuni nga realiteti dhe pushoni ne atmosferen e sallonit tone. Rinovoni paraqitjen tuaj ashtu sic ju pershtatet.

Esmeralda Professione Capelli ju siguron klienteve sherbime inovative dhe bashkekohore qe nga shtatori i vitit 2013. Me  vite pervoje dhe angazhim te vazhdueshem arsimimi ne shkolla europiane, trajnime, konferenca dhe konkurse, ne sigurojme qe klientet tane te mbeten te kenaqur ne gamen e gjere te sherbimeve qe ofrojme si stilimi, krehja, kolor, makijazhi, manikyr-pedikyr dhe masazhe relaksuese.

Ne sigurohemi qe te permbushim te gjitha nevojat e flokut dhe trupit tuaj nepermjet perdorimit te produkteve me cilesore si L’oreal, IT&LY Hairfashion, Kerastase dhe Juliette Armand.  Ne jemi aty ku lind stili, bukuria dhe pasioni.

Ju mirepresim!!! Esmeralda Professione Capelli

Adresa: Ngjitur me BKT , Perballe Foto Elezi, Lezhë

f Insta                                                                 Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Informacion shtesë: