Dyqan me Qera

2 Kullat Binjake, Blv. Kryesor, Lezhe Albania
069 28 10 620

Përshkrimi i biznesit:

Ofert e re Rezervo

Ofrojme ambient me qera ne qender te qytetit te Lezhes tek 2 Kullat Binjake,

Bulevardi Kryesor: -Dyqani ka siperfaqe 300 m2 -Ambient per Klinika Mjekesore

-Ambient per Call Center

-Ambiente per kurse

-Ambient per zyra, banka dhe institucione te ndryshme.

Cmim i negociushem dhe mundesi bashkepunimi ne biznes.

Web f Insta

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: