Bar “Amerika”

Bregu i Drinit, Rruga Luigj Gurakuqi, Lezhe Albania

Business Description:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

 

Kategori:Bar Kafe

Nese deshironi te kaloni momente te kendshme me shoqorine tuaj ju sugjerojme barin tone.
Ofrojme cocktails nga te gjitah llojet e te cilsise me te mire .
Kaloni nje here tek ne dhe sdo ngeleni te zhgenyer.

Web f Insta                                                                 Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hours:

Open: 6AM–12AM

Other Information:

Package: